Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

AKTUÁLNE INFO COVID 19

Úvod AKTUÁLNE INFO COVID 19

Vážení zákazníci,

výdaj zásielok v  sieti Packeta funguje naďalej aj počas lockdownu. Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa môže doba dodania tovaru predĺžiť na 4-7 dní.

 

V súvislosti s aktuálnou situáciou okolo COVID-19 a rozhodnutím Vlády SR opäť sprísniť bezpečnostné opatrenia vás chceme uistiť, že zmienené obmedzenia sa nevzťahujú na sieť výdajných miest Packeta. Doručenie zásielok z internetových obchodov na výdajné miesta má z vládneho nariadenia výnimku. 

Aktuálne zisťujeme, ktoré prevádzky ostanú otvorené aj v čase lockdownu pre zákazníkov Packety. Podľa skúseností z predchádzajúceho lockdownu, očakávame, že viac ako 90% výdajných miest ostane otvorených aj napriek sprísneným opatreniam. 
V prípade, ak bude výdajné miesto, ktoré si zvolil zákazník zatvorené, automaticky bude zásielka presmerovaná na najbližšie možné výdajné miesto. Zákazník bude počas celého procesu o zmenách informovaný.
 
Ak nás potrebujete kontaktovať ohľadom vašej zásielky, k dispozícii sú vám naše kontakty
 

Telefón: 

+421 910 999 131

 

Email:

obchod@sikovnickaren.sk

 

 

Ďakujeme za priazeň.

 

Tím www.sikovnickaren.sk

Copyright 2021 © Šikovníčkareň