Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Doprava

Tovar objednaný do 12:00 expedujeme v deň prijatia objednávky alebo najbližší pracovný deň. V čase pred Vianocami sa môže doba dodania predĺžiť.


Doručenie objednávky je možné nasledujúcimi spôsobmi:

 

 

 


Objednaný tovar si vyzdvihnete na vami vybranej pobočke (Z-point) v sieti výdajných miest spoločnosti Packeta.

Maximálna hmotnosť zásielky je 10 kg a maximálny rozmer jednej strany 120 cm, súčet všetkých troch strán nesmie prekročiť 150 cm.

Doručenie na výdajné miesto Packeta je limotované hodnotou objednávky do 700 €. Zoznam výdajných miest je k dispozícii TU.

Tovar bude doručený na pobočku najneskôr 2. pracovný deň po podaní zásielky. Svoju zásielku môžete sledovať TU.


Kontakt: Zákaznícky servis, +421 221 201 135, info@packeta.sk

 

  

 

Tovar je doručený na vami zvolenú adresu zvyčajne na 2. pracovný deň po podaní zásielky. Maximálna hmotnosť zásielky je 10 kg. V prípade vyššej hmotnosti bude využitá služba Expres kuriér. Informácie o pohybe vašej zásielky je možné sledovať TU.

Ak vás doma doručovateľ nezastihne, nájdete si v schránke výzvu s oznámením, že si balík môžete vyzdvihnúť na pošte.


Kontakt: 

Zákaznícka linka Slovenskej pošty: 0850 122 413, www.posta.sk


  

 

 

Objednaný tovar Vám doručí náš vlastný kuriér, ktorý vás bude kontkatovať telefonicky, alwbo mailom za účelom času dodania. Dodanie je možné v čase 8:00 - 16:00 na vami zvolenú adresu v rámci Bratislavy.

 

 

 

 

 

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na adrese Versa Interactive and Publishing, s.r.o, Pluhová 42, 831 03 Bratislava, v v čase 8:00 - 16:00. 

 

 

 

Copyright 2021 © Šikovníčkareň